facebook

„Každý svého štěstí strůjcem"

Ceník:

Přírodní detoxikace, enzymatická strava:

  • konzultace…...................................… 500,- Kč za hodinu

Metoda Ruš:

Délka jedné terapie trvá průměrně až 4 hod.

  • cena za terapií........................................3500,- Kč
  • nadstandartní termín terapie...................4000,- Kč
  • terapie o víkendu.....................................4500,- Kč

Možná je i oblíbená terapie ON-LINE, (např. po Skype, atd.):

Je jen třeba, aby jste se opravdu rozhodli pro změnu, byli ochotni se svěřit terapeutovi a nestyděli se přiznat, jak věci vnímáte. Zaručuji naprostou diskrétnost a bude mi radostí vám pomoci.

V průběhu terapie obvykle vyřešíme nejen problém, s kterým jste přišli, ale i vztahy, které nás nejvíce ovlivňují v každodenním životě (rodiče, sourozenci).

Jak se dívat na cenu terapie Metodou Ruš? Většině klientů stačí jedno sezení (základní čtyřhodinová terapie). Pokud nemáte závažný akutní problém, budeme se věnovat celkovému zkvalitnění vašeho života. Při tomto sezení spolu vyřešíme problémy hlavně v základních vztazích (matka, otec, sourozenci, partneři, vztah se sebou samým). V těchto vztazích je ukryta většina problémů, které člověk prožívá a které se mu v životě opakují. Po jejich odstranění se klientům velmi uleví a většina z nich už nepotřebuje další sezení.

Pokud potřebujete řešit více konkrétních problémů (vztah s penězi, problémy v práci, onemocnění atp.), nebo si chcete odstranit i malé každodenní nepříjemnosti = pracovat na svém seberozvoji, nebo máte-li dlouhodobé zdravotní potíže, mohou následovat ještě další sezení.

Délka terapie vždy závisí jen na klientovi a jeho odhodlání své problémy vyřešit.

Princip terapie: Společně se zaměřujeme na vyhledání a odstranění negativních programů (přesvědčení, vzorců, bloků), všeho, co člověku způsobuje nepříjemné pocity, stres, problémy, starosti. Cílenými otázkami je člověk veden k prvotním příčinám jeho současných problémů a obtíží a ty poté jednoduchým způsobem vyřeší (zpracuje). Důležité je důvěřovat v celý proces, být otevřený a hlavně rozhodnutý problém vyřešit. Pokud si něco necháte pro sebe, nemůže to být vyřešeno a budete to žít dál. Až člověk okusí terapii na vlastní kůži, pak teprve opravdu pochopí její účinek a efekt.


Doporučená videa:

Psychosomatika x nemocné děti, MUDr. Hnízdil

Negativní emoce se přenášejí jako epidemie. Pokud je matka v napětí, děti to intenzivně vnímají, negativními emocemi se nakazí a začnou stonat. Psychosomatická onemocnění, jako zvláštní choroby....celý článek

Původ psychických problémů

Každý máme v sobě tzv. „zraněné dítě", které nás někdy chtě nechtě ovládá. My se pak chováme stejně, jako se chovají děti, tzn. že jednáme impulzivně, stěžujeme si, vzdáváme se....celý článek